Какой выбрать люк под плитку
Ноябрь 8, 2018
Люк для ванной под плитку
Ноябрь 12, 2018

Як обрати люк під плитку

У цій статті ми допоможемо Вам розібратись, як обрати люк під плитку, яка модель та спосіб відкривання підійде оптимально. Не будемо перевантажувати вас довгими ввідними фразами, а відразу перейдемо до суті.

На вибір люка для плитки впливають такі чинники:

  • Розмір плитки і текстура її поверхні (гладенька, матова, шершава).
  • Бажаний розмір ревізійного вікна.
  • Наскільки вільним є доступ до вікна з комунікаціями.

Який спосіб відкривання люка обрати

Нажимне відкривання — ревізійний люк працює, як велика кнопка. Натискаєте долонями на дверцята з незначним зусиллям до характерного звуку спрацювання механізмів. Нажимні замки виштовхують дверцята зі стіни.

Плюс: для відкривання люка не потрібні ні присоски ні дверні ручки.

Мінус: ми не рекомендуємо заповнювати шов навколо люка акриловим герметиком, оскільки в момент натискання герметик буде поступово втрачати свій вигляд та облазити.

Відкривання присоскою — в комплект до люка вкладена пара силіконових присосок. Ви приклеюєте присоски до плитки та тягнете за них, як за ручки для виведення дверцят зі стіни. Присоска знімається та відкладається на полицю до наступного разу.

Мінус: для відкривання люка потрібно знайти присоску, а потім покласти її на місце.

Плюс: за бажанням, ви можете заповнити міжплитковий шов навколо люка акриловим герметиком.

ВИСНОВОК

Якщо поверхня вашої плитки матова, шершава або з рельєфом, тоді Вам необхідно вибрати люк з нажимним відкриванням. Якщо плитка має гладеньку глянцеву поверхню, тоді можете обрати як нажимний варіант, так і відкривання за допомогою присоски.

Яку модель люка обрати

Зовсім не складно обрати люк під плитку для вашого приміщення, якщо ви вже придбали кахель, намітили план розташування сантехніки, меблів та рушникосушарок. У більшості випадків ревізійний доступ може бути забезпечений класичною моделлю, що має назву розпашний люк під плитку.

Спосіб відкриття обираєте на свій розсуд (натискання або присоска).

Люк з розрашною конструкцією петель відкривається у 2 єтапи:

  1. Зачиненій люк абсолютно не виділяється на фоні стіни
  2. За допомогою присоски чи від натискання дверцята виводяться фронтально зі стіни
  3. Дверцята люка відвертаються у бік

як обрати люк під плитку

ОСОБЛИВІ ВИПАДКИ:

Перед люком є ​​перешкода

Якщо перед люком є певна перешкода, яка заважає відкриттю дверцят, тоді слід обрати люк під плитку з фронтально зсувними дверцятами. Дверцята у цій моделі ревізійного люка будуть зсуватися в бік паралельно стіні. До перешкоди має бути не менше 12 см.

Ніша з комунікаціями знаходиться у важкодоступному місці або

Ви хочете люк під одну горизонтальну плитку з висотою 200-250 мм

Якщо плитка широка, але при цьому має висоту 200-250 мм, в цьому випадку слід вибрати люк зі знімними дверцями.

На висоту 200-250 мм фізично поміщається коротша петля, вантажопідємність якої не розрахована для ширини плитки у 500-700 мм.

Люк у якого дверцята повністю виймаються з ревізійної ніші також незамінний у важких для доступу місцях, де з розпашним чи зсувним люком буде складно працювати.

Вам потрібно закрити нішу великої ширини

Максимальна ширина однодверних люків може бути 700 мм. Якщо ревізійне вікно має більшу ширину, тоді ми робимо люк під замовлення з двома дверцятами. Дверцята можуть бути різної ширини та з різними способами відкривання. Між дверцятами немає планки — ви отримуєте повний доступ до комунікацій. Звертайтесь за індивідуальним прорахунком до наших менеджерів.

Вам потрібен люк шириною 700 мм і висотою від 350 мм.

Радимо зупинити свій вибір на люку під плитку з 3Д регулюванням петлів. Модель розрахована на значну вагу оздоблювального матеріалу. Відкривання відбувається натисканням тільки на одну сторону дверцят, що дуже зручно для такої ширини.

В яких ситуаціях наші люки неможливо встановити

  • Ревізійна ніша вужча за 200 мм.
  • Глибина від поверхні стіни до комунікацій менша ніж 65 мм.
  • Майстри обшили фальшстіну гіпсокартоном залишивши отвір для люку. За гіпсокартоном не передбачена конструкція з профілів для кріплення люку.

Якщо Вам складно обрати люк під плитку у вашій ситуації, тоді звертайтеся до нас для консультації за телефоном або через пошту.